CharitaNejvíce talentovaní hráči ze střední a východní Evropy, kteří se spolu utkají během turnaje, jsou nejen obdařeni určitým nadáním, ale take mají silnou vůli a jsou vzorem pro mnoho mladších hráčů.

Na druhou stranu ve světě žijí i děti, které měly v životě mnohem méně štěstí.

Organizátoři Generali CEE Cup cítí s těmito dětmi určité spojení a mají pocit, že by mohli těmto dětem pomoci právě skrze tuto sportovní událost.

Organizátoři turnaje proto věnují 20 % z veškeré sponzorské podpory fondu UNICEF. Závěrečný zápas o mistra Generali CEE Cup se uskuteční na pražském stadionu Viktorie Žižkov.

Vstup na hlavní tribunu je možný po zakoupení vstupenky za pouhých 60 Kč. 50% výtěžku z prodeje vstupenek bude rovněž darováno fondu UNICEF.

Vstupenky mohou být zakoupeny předem dvěma způsoby. Buď naskenováním následujícího QR kódu nebo zasláním SMS na číslo 90210.

SMS pro získání vstupenky na finále turnaje musí mít následující tvar CEECUP "vaše emailová adresa" - např. CEECUP ceecup@ctetourism.com. Obratem obdržíte na tuto adresu svůj lístek.

UNICEF, Dětský fond OSN, pomáhá dětem ve více než 150 zemích světa přežít a rozvíjet se.

Celosvětově je největším dárcem očkovacích látek pro rozvojové země, podporuje zdraví a výživu dětí, přístup k nezávadné vodě a hygieně, kvalitní základní vzdělání pro všechny chlapce a dívky, ochranu dětí proti násilí, zneužívání a AIDS.

UNICEF je financován výhradně z dobrovolných příspěvků veřejnosti a z prodeje blahopřání a dárků UNICEF.