VstupenkyVstupy na všechny zápasy GENERALI CEE Cupu jsou zcela zdarma a my si Vás dovolujeme pozvat k jejich sledování na stadionech, kde můžete zhlédnout mládežnický fotbal na té nejvyšší úrovni.

V sekci program můžete najít termíny, časy a místa konání jednotlivých zápasů. Velké finále turnaje se bude konat na stadionu pražských Viktoria Žižkov. Finále je veřejnosti přístupné po zakoupení vstupenky v hodnotě 99 Kč. Z každého prodaného lístku poputuje 50 % na dětský fond UNICEF a specifický projekt „Školy pro Afriku“.

Tento lístek si můžete zakoupit jendoduše pomocí naskenování tohoto QR kódu, nebo zasláním SMS zprávy na číslo 90210. SMS zpráva pro vstupenku na Velké finále má tvar: CEECUP, a dále je uvedena Vaše emailová adresa, na kterou Vám zašleme e-vstupenku. Příklad zprávy: CEECUP email@email.comZískej papír pro UNICEF


Prvních 1,500 lidí, kteří si koupí lístek na GENERALI CEE Cup, obdrží CD s oficiální písní turnaje - "We are strong together". Navíc můžeš být součástí speciální choreografie na slavnostním finále! Na stadionu dostaneš barevný papír, který bude součástí jedné velké mozaiky.

Kupte si lístek teď, zapojte se do choreografie na hlavní tribuně a pomůžte tak s otevřením nových škol v Africe!