CZ
EN

Rozpis zápasů CEE Cup 2018

Group Phase

Datum Čas Zápas Skupina Tým A Tým B Stadion Výsledek Detail
25.07.2018 10:00 1 A Sparta Praha Nitra Velký stadion Strahov 0:0
Žluté karty 29' Matěj Ryneš -
39' - Samuel Čapkovič
25.07.2018 12:30 2 A Palmeiras Sarajevo Velký stadion Strahov 5:0 (4:0)
Góly 7' Marcus Vinicius Barbosa Meloni -
17' Wesley Ribeiro Silva (PK) -
18' Caio Cezar De Araujo Neri -
40' Tomas Ferreira Dias De Oliveira -
48' Willian Gabriel Galvão Forte -
Žluté karty 6' Mateus Barbosa Soares -
16' - Adin Čičkušić
25' - Kenan Dervišagić
25.07.2018 15:15 3 B Slavia Praha Everton Stadion Evžena Rošického 3:1 AET (1:1, 3:1)
Góly 26' Ryan Astley (OG) -
34' - Kieran Phillips
56' Petr Bývalec -
80' David Eichler -
Žluté karty 57' Petr Bývalec -
74' Tomáš Vlček -
83' - Bernard McKeown
25.07.2018 18:00 4 B Beşiktaş Academia Sport Team Stadion Evžena Rošického 1:0 (1:0)
Góly 21' İlkay İşler -
27.07.2018 10:00 5 A Sparta Praha Sarajevo Velký stadion Strahov 3:3 (0:2)
Góly 2' - Haris Konjalić
40' - Đani Salčin (PK)
49' - Đani Salčin
66' Ondřej Hapal -
75' Adam Hložek -
80' Zbyněk Konopásek -
Žluté karty 34' - Đani Salčin
74' Vojtěch Patrák -
27.07.2018 12:30 6 A Palmeiras Nitra Velký stadion Strahov 1:1 (1:1)
Góly 4' - Róbert Kóša (PK)
36' Tomas Ferreira Dias De Oliveira -
Žluté karty 10' - Ondrej Elexa
70' - Patrik Danek
73' Anderson Ferreira -
80' - Peter Šutorík
27.07.2018 15:15 7 B Slavia Praha Academia Sport Team Stadion Evžena Rošického 6:0 (2:0)
Góly 13' Adam Vlasák -
33' Milan Slanina -
41' Adam Vlasák -
59' Michael Azilinon -
80' Ladislav Krobot -
80' Jan Žambůrek -
Žluté karty 46' - Vilsan Petronel Daniel
46' Michael Azilinon -
78' Martin Mach -
27.07.2018 17:30 8 B Beşiktaş Everton Stadion Evžena Rošického 1:1 AET (0:1, 1:1)
Góly 26' - Ellis Simms
42' Oğuzhan Akgün -
Žluté karty 35' - Mackenzie Hunt
38' Oğuzhan Akgün -
61' Cenk Kuşku -
28.07.2018 10:00 9 A Sparta Praha Palmeiras Velký stadion Strahov 0:3 (0:2)
Góly 17' - Wesley Ribeiro Silva (PK)
32' - Anibal Gabriel Vega Da Silva
48' - Caio Cezar De Araujo Neri
Žluté karty 20' - Vinicius Nogueira De Oliveira
31' David Šnajdr -
39' - Tomas Ferreira Dias De Oliveira
66' - Romildo Del Piage De Souza
69' Adam Gabriel -
28.07.2018 12:30 10 A Sarajevo Nitra Velký stadion Strahov 3:0 (1:0)
Góly 33' Ahmed Hasanović -
49' Ahmed Hasanović -
63' Đani Salčin (PK) -
Žluté karty 47' - Miloš Sádovský
75' Andrej Đokanović -
80' - Matúš Lichý
28.07.2018 15:15 11 B Slavia Praha Beşiktaş Stadion Evžena Rošického 1:2 (0:0)
Góly 65' Jakub Zeronik -
66' - Ahmet Emİn Aksakal
78' - Oğuzhan Akgün
Žluté karty 31' - Erkan Çinar
31' Ladislav Krobot -
34' - Oğuzhan Akgün
45' Tomáš Vlček -
70' - Cenk Kuşku
80+4' - Ahmet Emİn Aksakal
Červené karty 80' Ladislav Krobot -
28.07.2018 17:30 12 B Academia Sport Team Everton Stadion Evžena Rošického 0:4 (0:2)
Góly 3' - Max Thompson
29' - Max Thompson
46' - Kieran Phillips
80' - Michael Collins

Ranking Games

Datum Čas Zápas Skupina Tým A Tým B Stadion Výsledek Detail
30.07.2018 10:00 13 Nitra Academia Sport Team Stadion Nebušice 5:1 (2:0)
Góly 6' Patrik Danek -
17' Jakub Tancík -
58' Patrik Danek -
61' Matúš Németh -
63' Peter Šutorík -
80' - Marius Nedelcu
30.07.2018 12:00 14 Sparta Praha Everton Velký stadion Strahov 1:0 (0:0)
Góly 42' Václav Bláha -
30.07.2018 15:30 15 Slavia Praha Sarajevo Stadion Nebušice 4:1 (2:1)
Góly 36' Michael Azilinon -
37' Michal Kubáň -
40' - Đani Salčin (PK)
69' Tomáš Fencl -
72' Adam Vlasák -
Žluté karty 40' Jan Schneider -

Final

Datum Čas Zápas Skupina Tým A Tým B Stadion Výsledek Detail
31.07.2018 18:00 16 Palmeiras Beşiktaş Stadion Ďolíček 4:0 AET (3:0, 4:0)
Góly 41' Wesley Ribeiro Silva -
43' Anibal Gabriel Vega Da Silva -
45' Vinicius Nogueira De Oliveira -
73' Caio Cezar De Araujo Neri -
Žluté karty 28' Wesley Ribeiro Silva -
59' Audenirton Soares Da Silva -
81' Marcus Vinicius Barbosa Meloni -
83' - Oğuzhan Akgün
85' Anibal Gabriel Vega Da Silva -
87' - Ahmet Emİn Aksakal

Patrons

Hlavní město Praha

Patrons

Městská část Praha 10

Patrons

FAČR - Fotbalová asociace České republiky

Partners

adidas

Partners

Top4Football

Partners

InStat

Partners

Your Prague Hotels

Media Partners

Hattrick Magazín

Media Partners

České noviny

Media Partners

Prague TV

Technical Partners

Dopravní podnik hlavního města Prahy

Technical Partners

Gatorade

Technical Partners

Auto Podbabská

Technical Partners

REFEX - Referee Exchange

Technical Partners

MLM Sport Group

Technical Partners

Pro Fútbol Analytics

Technical Partners

Fotbalová škola Tomáše Juna

Technical Partners

CORFIX

Technical Partners

Jan Honza Weber - Profesionální vystoupení footbag a freestyle fotbal show

Charity Partner

UNICEF - United Nations International Children's Emergency Fund