‹ News feed

28.07.2015 14:00

Boje o umístění: Hajduk skončil na 5. místě, poslední je Olympic FC

Poslední týmem je Olympic FC

V utkání o 11. místo se střetly týmy Vasasu a Olympic FC.  Do zápasu lépe vstoupil tým Vasase, který hned v první minutě šel do vedení zásluhou Rolanda Patakiho. Vasas byl po celý první poločas lepším týmem, své šance však nevyužil a tak šli hráči z Maďarska do kabin s jednogólovým náskokem. V druhém poločase se hnali hráči Olympic FC za vyrovnáním, ale to se jim nepovedlo. A když v 79. minutě proměnil penaltu Toth, bylo o 11. místu rozhodnuto.

Vasas – Olympic 3:1
Branky: 1. Pataki, 79. Toth, 88. Micsinai - 89. Wenzel - Halls

5. místo uzmul tým Hajduku Split

O konečné páté místo na turnaji se porvaly týmy AS Trenčín a Hajduku Split. V prvním poločase se odehrávala bitva především ve středu hřiště, i proto bylo šancí na obou stranách pramálo a šlo se do kabin za stavu 0-0. Do druhého poločasu vstoupili lépe chorvatští hráči. Během chvilky se dvakrát prosadil Ivaniševič a poslal svůj tým do dvougólového vedení. Trenčín dokázal sice snížit, ale poslední slovo měl Hajduk, který skóroval dvakrát a skončil tak na 5. místě turnaje GENERALI CEE Cup.

AS Trenčín – Hajduk Split 1:4
Branky: 66. Jančo - 47. a 54. Ivaniševič, 79. Kovačevič, 88. Krajina