‹ News feed

27.07.2015 13:00

Semifinále: Po infarktovém závěru a penaltách postupuje do finále Fluminense!!

První semifinále sehráli na stadionu FK Viktoria Žižkov hráči brazilského Fluminense proti Pandev Academy z Makedonie. Aktivnějším týmem ze začítku utkání bylo brazilské Fluminense, jehož hráči zatlačili svého protivníka před své vápno. Ale dobře zformulovanou obranu Pandevu nedokázali hráči překvapit.

A tak si v 27. minutě pomohlo Fluminense dobře rozehraným rohem a přesnou hlavičkou Andreye, který poslal Brazilce do vedení 1-0. Do konce poločasu se nic významného neudálo. V tom druhém byli znovu aktivnější hráči Fluminense.
V 58. minutě se prezentoval pěknou přízemní střelou Felipe, brankáře však nepřekvapil. O 15 minut později uháněli dva hráči Fluminense na brankáře, ale překonat ho nedokázali.
Pandev se nadechoval k závěrečnému tlaku a k radosti početné skupině fanoušků z Makedonie se v 90. minutě dočkal, když nařízenou penaltu proměnil Malinov a poslal utkání do penaltového rozstřelu.
A v něm se děly věci! Fluminense neproměnilo první tři penalty a Pandev měl dvě příležitosti ukončit semifinálové klání. To se borcům v modrém nepodařilo a navíc v šesté sérii znovu neproměnili svou příležitost a tak do finále postoupilo brazilské Fluminense!

Fluminense FC – Pandev Academy 1:1 (3:2 po penaltách)
Branky:  27. Andrey, Fernando (rozhodující pen.)  – 90. Malinov