‹ News feed

26.07.2015 19:00

Den pátý: O poslední místo bude hrát Vasas a Olympic

Swansea se vyhnula boji o poslední místo

Tým z Premier League chtěl v utkání proti Vasasu napravit pokažený dojem z nepovedených skupinových zápasů. Hráči z Britských ostrovů na svého soupeře doslova vlétli a v druhé minutě se už radovali ze vstřelené branky, jejímž autorem byl Liam Cullen. V prvním poločase se už nic zajímavého neodehrálo. Druhý poločas začali znovu skvěle hráči z Walesu. V 48. Minutě se prosadil Edwards a zvýšil náskok svého týmu. V 72. minutě neproměnil penaltu Aron Lewis. To Swansea mrzet nemuselo, protože už žádný gól nepadl a klub z Walesu nebude hrát o poslední místo.

Vasas Kubala Academy – Swansea City 0:2
Branky: 2. Cullen, 47. Liam Edwards

Slavia nebude hrát o poslední místo

Slavii se vůbec nepovedla základní skupina a aby se vyhnula boji o poslední místo, musela porazit australský Olympic FC. Sešívaní se na soupeře vrhli a aktivní hra přinesla pražskému klubu brzké třígólového vedení. V červenobílém dresu se prosadil Heřman a dvakrát Kreidl. A když přidali do konce poločasu branky Čermák a Novák, šlo se do kabin za jednoznačného stavu 5-0. V druhém poločasu se z obrazu hry nic nezměnilo. Slavia přidávala jeden gól za druhým, až se zastavila na výsledku 8-0 a bude hrát o konečné 9. místo na turnaji GENERALI CEE Cup.

Olympic  - Slavia Praha
Branky: 10. Heřman, 18. a 31. Kreidl, 41., 65. a 69. Čermák, 44. a 54. Novák, 89. Vyskočil