‹ News feed

24.07.2015 19:30

Den třetí: Fluminense předvedlo fantastický obrat, Slavia padla i podruhé

Fluminense skvělým obratem v 90. minutě postoupilo do semifinále!

Slovenský tým i brazilské Fluminense se ve vzájemném souboji utkali o první místo v tabulce.  První poločas byl velmi vyrovnaný, skoro bez vyložených šancí. Z ničeho nic se však ve vápně prosmýkl Denis Jančo, naservíroval míč Patriku Kochanovi a ten poslal AS Trenčín do vedení. Fluminense mohlo odpovědět ve 30. minutě, ale Joao Victor hlavou trefil jen břevno. Hned v úvodu druhého poločasu měl Milan Kvocera obrovskou šanci, ale z malého vápna brankáře Fluminense nepřekonal. Brazilský tým se celý druhý poločas hnal za vytouženým postupovým gólem. Hektický závěr zápasu přinesl červenou kartu pro Dominika Rolince z Trenčína a dva góly v nastaveném čase pro Fluminense, které díky výhře 2-1 postoupilo do semifinále turnaje GENERALI CEE Cup.

AS Trenčín – Fluminense 1:2
Branky: 23. Kochan – 90. Felipe, 90. Alex

Slavia nezvládla ani druhý zápas

V utkání mezi pražskou Slavii a polským týmem z Krakowa šlo o druhé místo ve skupině. Nezáživnou první půlku obohatil gólem Mikolaj Tracz, který  zakončil rychlý kontr svého týmu a poslal Wislu do vedení 1-0. To bylo z prvního poločasu vše zajímavé. V druhém poločasu pokračovaly obě družstva v nastoleném trendu. Slavia sice měla míč častěji na kopačkách, ale k zakončení se vůbec nedostávala. A proto stav zůstal do konce utkání nezměněný a Slavia bude hrát o 9. - 12. místo. Na Wislu čeká zápas proti Hajduku Split.