‹ News feed

22.07.2015 14:00

První den: Trenčín nenašel recept na Vasas, Sparta deklasovala Olympic FC

Trenčín nenašel recept na dobrou obranu Vasasu

Loňský finalista AS Trenčín zahájil letošní GENERALI CEE Cup zápasem proti maďarskému týmu Vasas Kubala Academy. Tým ze Slovenska byl aktivnější od samého začátku zápasu. První šanci měl hned v 5. minutě útočník Patrik Kochan, brankáře však překonat nedokázal. V 27. minutě se prezentoval pěknou střelou Filip Halgoš, ale zatím bezchybného brankáře Vasase nepřekonal. Trenčín pokračoval i po poločase v neustálém tlaku, který gólově zúročil až v 72. Minutě, kdy se prosadil Erik Mikeš, který dorazil střelu spoluhráče Milana Kvocera, který před gólem předvedl krásnou individuální akci.  Radost slovenského týmu netrvala dlouho, protože v 80. minutě vyrovnal po rychlé akci Szabolics Rabatin a uzavřel tak skóre na konečných 1-1.

AS Trenčín – Vasas Kubala Academy
Branky: 72.  Erik Mikeš – 80. Szabolics Rabatin

x

Sparta si poradila s australským soupeřem. Turyna vstřelil 4 góly

AC Sparta Praha vstoupila do turnaje na domácí půdě na Strahově, kde jí čekal soupeř z daleké Austrálie Olympic FC. A hned v úvodu borci z Prahy v netradičně bílých drese ukázali, kdo bude na hřišti pánem. Během prvního poločasu se mladí hráči Sparty prosadili 3x a další velké šance týmu z Letné pochytal brankář Olympic FC, který byl jednoznačně nejlepší hráčem svého týmu. V druhém poločase dovršil hattrick Daniel Turyna, který přidal ještě jednu branku a v prvním zápase se tak prosadil hned 4x!