‹ News feed

28.07.2018 15:00

Day3: Sarajevo zdolalo Nitru a zahraje si o třetí místo

Nitra v posledním utkání skupiny A nastoupila proti Sarajevu bez kapitána Petera Šútoríka, jenž zůstal pouze na lavičce. V bráně opět dostal příležitost reprezntační gólman Erik Búš. Sarajevo vyrukovalo se svými největšími oporami.

Po dvaceti minutách hry měla první vážnější šanci Nitra, když Maďarík krásným pasem za obranu našel Danka, ale jeho pokus z pravé strany Dizdarevič povedeným zákrokem vytěsnil. Další velkou šanci mělo Sarajevo. Salčin se elegantně prosmýkl středem hřiště a následně uvolnil z pravé strany Hasanoviče, ten však pálil nepřesně.

V další šanci už se Ahmed Hasanovič nemýlil a centr z pravé strany bez problémů usměrnil hlavou do sítě.

Sarajevo hrozilo ze vzduchu i nadále. Po Mušičově centru a Djokanovičově hlavičce vytáhl parádní zákrok Búš. Krátce po přestávce mohlo Sarajevo zvýšit svůj náskok, ale nehlídaný Haris Konjalič pálil jen do tyče. Balkánci se dočkali o chvíli později, kdy Salčinův roh opět našel hlavu Hasanoviče, který dal svůj druhý gól v zápase.

Na druhé straně mohl snížit Tancík, zblízka však pálil jen do gólmana Dizdareviče. A tak 20 minut před koncem přidal třetí trefu Sarajeva Salčin, jenž proměnil penaltu po faulu na Hasanoviče. Sarajevo tak zdolalo Nitru 3:0 a zahraje si o třetí místo.