Charita

GENERALI CEE Cup podporuje UNICEF

Organizátoři GENERALI CEE Cup se snaží propojit radost ze sportu na jedné straně a pomoci těm potřebným na straně druhé. Přispět ke zlepšení současné situace ve světě skrze pomoc těm méně obdařeným by v dnešní době mělo být samozřejmostí.

Organizátoři turnaje proto věnují celou sumu z prodeje lístků charitativní organizaci UNICEF.

Vstup na finálový zápas je možný po zakoupení vstupenky za pouhých 100 Kč. 100% výtěžku z prodeje těchto vstupenek bude darováno fondu UNICEF na zakoupení pitné vody, potravin, hygienických prostředků, vzdělání a dalších potřeb pro děti a rodiny postižené válkou na východě Ukrajiny. Vybrané prostředky jsou v roce 2015 poskytnuty více než 3,2 milionům postiženým z čehož 900 tisíc je dětí.

UNICEF, Dětský fond OSN, pomáhá dětem ve více než 150 zemích světa. Celosvětově je největším dárcem očkovacích látek pro rozvojové země, podporuje zdraví a výživu dětí, přístup k nezávadné vodě a hygieně, vzdělání pro všechny děti a jejich ochranu proti násilí, zneužívání a AIDS. UNICEF je financován výhradně z dobrovolných příspěvků veřejnosti a z prodeje blahopřání a dárků UNICEF.
Unicef

Foto Unicef Foto Unicef